Facebook Twitter Instagram YouTube
Öziş Ticaret Hakkında
Öziş Ticaret Hakkında
Firmamız 1963 senesinde,merhum Süleyman Kahraman tarafından Bursa'nın Osmangazi ilçesi uluyol cd. üzerinde "ÖZİŞ TİCARET-SÜLEYMAN KAHRAMAN" ünvanı ile inşaat malzemesi satışı ile faaliyetine başlamıştır.

Daha son 1968 senesinde Bursa Sanayi ve Ticaret Odası'na ilk kaydını yaptırmıştır.İlerleyen zaman içerisinde yönetimi devir alan Süleyman bey'in oğlu Mehmet Ali Kahraman,firmayı Fomara cd. üzerine taşımış ve faaliyetlerini bu adresten sürdürmeye devam etmiştir.26 yıllık ticaret hayatını en başarılı ve dürüst bir şekilde tamamlayan Mehmet Ali bey,emekli olup oğlu Esat Kahraman'a yönetimini devir etmiştir.

Genç Yönetici tüm azmi ve dürüstlüğü ile ticaret hayatına atılmış ve 2000 yılında inşaat uygulamaları işlerinide hayata geçirmişdir.

İlk uygulama işi su izolasyon sistemleri olmuştur. Membran ve sürme izolasyon malzemeleri ile bina çatı ve temelleri,balkon,teras su izolasyonları,cami kubbeleri membran uygulamaları,şıgıl uygulamaları vb. bir çok uygulamalara imza atılmıştır. Zaman içerisinde uygulama alanını genişleterek çelik konstrüksiyon imalatı,çelik çatı,düşme önleyici güvenlik ağları,asma tavan-duvar bölme sistemleri,alüminyum cephe giydirme sistemleri gibi teknolojik ve mühendislik bilgisi gerektiren uygulama dallarınıda porföylerine katmışlardır.

3.kuşak olarak,Esat Kahraman'ın yönetiminde bulunduğu firmamız faaliyetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir....

   

Düşme Durdurma Sistemleri ile ilgili herşey için...